DRUK ULOTEK WYBORCZYCH

Ulotki wyborcze to podstawowa forma dotarcia do wyborców, którą wykorzystują właściwie wszyscy kandydaci – począwszy od tych, startujących do rady miasta, skończywszy na politykach, pragnących znaleźć się w Europarlamencie. Profesjonalne materiały to klucz do sukcesu, jednak co powinny zawierać dobre ulotki wyborcze?

 

Cena ulotek wyborczych

Cena ulotek wyborczych zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od nakładu, ale także od podłoża i zastosowanych uszlachetnień. Ale w tego typu produktach liczy się ilość, dlatego niska cena w ulotkach wyborczych odgrywa największe znaczenie.

Pierwsze 2-3 sekundy zwykle decydują o tym, czy osoba, otrzymująca ulotkę, zatrzyma ją, czy też wyrzuci do najbliższego kosza na śmieci, nie zwracając uwagi na kandydata. Utrzymanie uwagi odbiorcy jest trudne, ale możliwe. Na profesjonalnej ulotce powinny znaleźć się:

  • Wyeksponowane nazwisko i imię kandydata, jego pozycja oraz numer listy wyborczej.
  • Logo ugrupowania, które reprezentuje – nie jest to element obowiązkowy, jednak większość ulotek wyborczych go posiada. Logo pozwala na identyfikację kandydata z daną partią, co ma znaczenie dla wyborców.
  • Hasło wyborcze, czyli główny postulat kandydata – musi być odpowiednio wyróżnione i rzucające się w oczy.
  • Nieobowiązkowym, choć mile widzianym elementem jest adres mailowy bądź profil na Facebooku kandydata – obecnie wiele osób umieszcza takie dane na ulotce. Możliwość bezpośredniego kontaktu z politykiem sprawia, że wywiera on wrażenie człowieka z krwi i kości, z którym każdy wyborca może swobodnie porozmawiać.

 

Projekt ulotek wyborczych

Projekt ulotek wyborczych jest niezwykle istotny. To one mogą decydować o sukcesie lub porażce. Nierozważnie zaplanowane czasem stają się wręcz obiektem kpin, dlatego należy poświęcić sporo czasu na ich stworzenie.

Profesjonalny wydruk to także istotna kwestia. Jakość ulotek wyborczych świadczy o kandydacie. W naszej drukarni tworzymy profesjonalne materiały z wykorzystaniem nowoczesnych technik zadruku. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje ulotki będą prezentowały się idealnie. Skontaktuj się z nami i sprawdź ofertę drukarni internetowej.