DRUK KALENDARZYKÓW WYBORCZYCH

Druk kalendarzyków wyborczych to sprytna forma reklamy. Wiele materiałów wyborczych ląduje w koszu zaraz po ich otrzymaniu. Co zatem zrobić, by Twoja kandydatura zapadła ludziom w pamięć? Kalendarzyki wyborcze to połączenie materiałów informacyjnych z praktycznością! Podaruj swoim wyborcom coś, co przyda im się w codziennym życiu i zdobądź upragnione głosy w wyborach.

 

Zalety kalendarzyków wyborczych

Kalendarzyki wyborcze to niewielkie kartoniki, formatem przypominające wizytówki. Z przodu warto umieścić zdjęcie kandydata, wyeksponować jego imię i nazwisko, dodać numer listy wyborczej i pozycji, a także chwytliwe hasło wyborcze. Można również dołączyć logo ugrupowania oraz dane kontaktowe do polityka, np. adres mailowy lub profil w mediach społecznościowych.

Rewers takiego kalendarzyka wyborczego może stanowić właśnie kalendarz. Czy będzie to wersja na cały kolejny rok, czy też uwzględniająca daty od momentu wyborów – to zależy już od indywidualnego projektu. Wręczając takie kalendarzyki wyborcze, możemy mieć pewność, że nie zostaną one bezrefleksyjnie wyrzucone, a nasza kandydatura zostanie w pamięci wyborców.

 

Niska cena druku kalendarzyków wyborczych

Stworzymy dla Ciebie najwyższej jakości kalendarzyki wyborcze z wybraną grafiką. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia i dostarczenie go pod wskazany adres. Już dziś zamów kalendarzyki wyborcze w drukarni internetowej!