DRUK BANERÓW WYBORCZYCH

Banery wyborcze i bilbordy to materiały idealne dla mniej znanych kandydatów, którym zależy na zwiększeniu rozpoznawalności. Mogą stanowić doskonałą alternatywę dla plakatów lub uzupełniać je w kampanii wyborczej. Zobacz, gdzie warto umieścić banery wyborcze!

Cena banerów wyborczych

Banery wyborcze idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie plakat nie byłby odpowiednio wyeksponowany. Dobrym rozwiązaniem będzie umieszczenie ich w miejscach, w których wyborcy muszą poświęcić im więcej niż kilka sekund, czyli na skrzyżowaniach w centrach miast, w pojazdach komunikacji miejskiej, na przystankach czy trasach wjazdowych do miasta. Takie banery rzucają się w oczy i ułatwiają zapamiętanie danego kandydata.

Zalety banerów wyborczych

Banery i bilbordy powinny zawierać zdjęcie, imię i nazwisko, informację o liście wyborczej oraz pozycji, a także logo ugrupowania, związanego z kandydatem oraz jego hasło wyborcze. Ich format oraz dodatkowe cechy dostosowywane są indywidualnie.

Banery wyborcze możesz zamówić w naszej drukarni internetowej. Druk wielkoformatowy nie ma przed nami tajemnic. Chętnie zrealizujemy Twoje zamówienie. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz dostarczenie materiałów pod wskazany adres. Z nami Twoja kampania będzie o wiele skuteczniejsza! Sprawdź ofertę i skontaktuj się już dziś!